Подробнее

летний лагерь и профориентационная работа

FANSHAWE COLLEGE

Подробнее

за высокий IELTS

Стипендия от 1000 CAD

Подробнее

от 700 евро/год

Учись в ВУЗах Польши

Зустріч з представником Лодзького університету
Хочу получать новости

У вівторок, 4 квітня, в готелі Апельсин проходив уже другий в цьому місяці семінар, організований «Супутником студента» з метою дати можливість майбутнім абітурієнтам та їх батькам поспілкуватись з представниками польських ВНЗ та визначитись, чи підходить їм ця країна та умови життя і навчання там. Цього разу мова йшла про Лодзький університет – один з топових державних навчальних закладів Польщі. Ця лекція була не менш цікавою та змістовною, ніж попередня. Всі зацікавлено слухали, а в кінці вели дуже активну дискусію з нашими польськими друзями.

В ході презентації ми дізнались, що університет у місті Лодзь є дуже популярним місцем серед студентів з усіх куточків світу, що навчаються там на абсолютно різних факультетах, починаючи з філології та закінчуючи прикладною інформатикою. Також під час навчання молоді люди мають величезну кількість можливостей взяти участь у програмах обміну та кілька семестрів навчатися у таких країнах, як Франція, Німеччина, США, Китай та багато інших. Сам навчальний процес в Лодзькому університеті вражає, адже там зроблено все для того, щоб студентам було цікаво, комфортно навчатися і жити. Наприклад, був створений навіть унікальний мобільний додаток, в якому можна дуже легко знайти будь-яку інформацію від розкладу своїх лекцій до карти кампусу.

До того ж, відвідувачі нашого семінару змогли особисто поговорити по скайпу з нашим студентом Сашою, який, співпрацюючи з нами, уже кілька років навчається у місті Лодзь. Він дав змістовні відповіді на запитання майбутніх студентів, покладаючись на власний досвід та враження.

В цілому, можна сміливо сказати, що цей семінар was a success! Ми щиро дякуємо нашим партнерам з міста Лодзь, зокрема пану Мічіславу та пані Олександрі, а також нашим клієнтам, що були з нами вчора!

Спасибо. Теперь Вы подписаны на новости!
Я хочу получать новости
Х
г. Черкассы,
ул. Университетская, 33, оф. 14 (четвертый этаж)
sputnikstudenta