Подробнее

летний лагерь и профориентационная работа

FANSHAWE COLLEGE

Подробнее

за высокий IELTS

Стипендия от 1000 CAD

Подробнее

от 700 евро/год

Учись в ВУЗах Польши

KRASAVA fest 2017
Хочу получать новости

На цих вихідних компанія «Супутник Студента» мала можливість показати себе на сьомому фестивалі KRASAVA fest, генеральним спонсором якого ми були. Там ми познайомилися з великою кількістю людей, зацікавлених у навчанні та роботі за кордоном, розповіли їм про нашу діяльність та залучили їх до співпраці з нами.
Ми були цілком задоволені чудовою організацією Красави, адже все було дійсно добре сплановано та продумано. Відвідувачі мали час не лише послухати вражаючі лекції від найуспішніших людей країни (Сергій Мотовилець, Світлана Пашкевич, Олексій Просєкін і Марина Хмеловська, Анна Кушнерук), але й відволіктися від глибоких роздумів та дізнатися про спонсорів фестивалю, що представили свою продукцію та послуги на спеціальній виставці. Незважаючи на те, що дійство відбувалося протягом цілих дванадцяти годин, виходили гості з Філармонії усміхненими та наповненими позитивною енергією, якою заряджалися весь день. Ми також вирішили не втрачати можливості та частково прослухати деякі тренінги особистісного росту, які наповнили нас мотивацією та бажанням працювати та досягати нових вершин. В кінці фестивалю ми, разом з іншими партнерами, розіграли корисні призи для гостей, тому чекаємо в нашому офісі трьох щасливчиків, які виграли сертифікати на знижку на послуги нашої компанії!
Хочемо ще раз подякувати організаторам KRASAVA fest за проведення такого унікального для Черкас заходу! Чекаємо зустрічі восени!

Спасибо. Теперь Вы подписаны на новости!
Я хочу получать новости
Х
г. Черкассы,
ул. Университетская, 33, оф. 14 (четвертый этаж)
sputnikstudenta